Балкони та лоджії

_

Балкони та лоджії під ключ

надійно, швидко, професійно

_

Зараз за рахунок скління лоджій і балконів можна домогтися істотного поліпшення житлових умов, а саме розширення житлового простору. За рахунок цього можна швидко вирішити Актуальні проблеми. Ви самі визначаєте, як користуватися лоджією: перетворити її в приміщення для зберігання речей або влаштувати з неї додаткову кімнату. Який би варіант не виявився кращим, це надійний захист, що вберігає від бруду, пилу, опадів, шуму та інших неприємних речей.

В послугу з утеплення та склінню має на увазі установку вікон на балконній плиті. При цьому якщо у клієнта є бажання, то можна відразу робити весь комплекс робіт, тобто ремонт приміщення і його перебудову. Він включає в себе крім скління, також обробку стін, підлоги і стелі.

Процедура з використанням алюмінієвих або ПВХ вікон дає можливість реалізовувати ті бажання, які раніше здавалися нездійсненними. Зимовий сад, тренажерний зал, кімната відпочинку – тепер це все стало можливо.

  • Сучасне автоматизоване виробництво
  • Усі необхідні сертифікати відповідності якості.
  • Лише перевірені надійні європейські комплектуючі.
  • Понад 15 років у провідних позиціях на ринку пластикових вікон.
  • Висококваліфікований персонал
  • Оперативна доставка та монтаж
  • Посилений контроль якості
  • Продукція перевірена тисячами наших клієнтів.
_

Наші Роботи

ми прагнемо кращого

_
_

Ми виробляємо сучасні пластикові, алюмінієві вікна та двері за індивідуальними формами та розмірами.

виконуємо будь-які побажання наших клієнтів

_

Одностулкові

вигідно

Стандартні

економічно

Широкі

просторно

Вітражні

незвичайно

Офісні

презентабельно

Декоративні

елегантно

_

Ми Гарантуемо

Нам довіряють та вірять

_

Високе теплозбереження

Чудова звукоізоляція

Великий коефіцієнт пропускання світла

Довговічність конструкцій

Екологічно чисті матеріали

Сучасний продуманий дизайн

«PRIMEGroup» — найбільший виробник пластикових вікон. Сучасне автоматизоване виробництво за запатентованими технологіями, контроль якості на кожному етапі, адаптовані під українські кліматичні умови системи установки, роблять нас лідерами за кількістю продажів ось уже понад 15 років.

_

Ціни на Вікна та двері

недорогі пластикові та алюмінієві вікна

_
Стандарт

від
3160

58%

тишина

55%

тепло

47%

світло

Комфорт

от
3450

67%

тишина

65%

тепло

54%

світло

Преміум

от
4670

85%

тишина

80%

тепло

87%

світло

Эксклюзив

от
5620

92%

тишина

95%

тепло

97%

світло

_

Наші Партнери

_

ПЛАСТИКОВИЙ ПРОФІЛЬ

_

АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ

Скління балконів і лоджій ділять на два типи: тепле і холодне.

Холодним склінням вважається таке, в якому використовуються алюмінієві рами. Вони дуже легкі і довговічні, при цьому виглядають досить елегантно. За рахунок комбінування різних видів стулок виходить заощадити простір. Також це вдається за рахунок використання трилінійного профілю.

Таке скління використовують для того, щоб захистити балкон від впливу ззовні. За рахунок цього на лоджії можна зберігати різні речі. Але ось за рахунок того, що такий тип є холодним, перед тим, як перетворювати лоджію в житловий простір її потрібно додатково утеплити. Клієнт може відразу замовити додаткове утеплення: як підлоги, так і стін.

Теплим склінням вважається таке, при якому встановлюються ПВХ вікна. За рахунок високого рівня ізоляційних властивостей вікон ПВХ, лоджія навіть в найхолодніші зими буде залишатися теплою. Якщо ж використовувати двокамерні вікна, то можна взагалі обійтися без додаткового утеплення.

Пластикові вікна також дуже довговічні. При цьому за весь термін їх служби зазвичай не виникає ніяких проблем в експлуатації. Якщо вас цікавить тепле скління, варто подумати про такий напрямок, як скління з використанням високотехнологічних матеріалів, що володіють мінімальною теплопровідністю.

Вікна діляться на кілька типів, вони можуть бути рухливими і нерухомими, розсувними, похилими, поворотними. Зазвичай при склінні лоджії використовують відразу кілька варіантів вікон. Чергування рухомих і нерухомих вікон дозволяє забезпечити хорошу звукоізоляцію і жорсткість конструкції, при цьому залишаючи зручність в очищенні. Саме тому такий варіант вважається оптимальним. Також за рахунок цього вдається забезпечувати якісне провітрювання приміщення. Не менш зручними є і похилі вікна.

Завдяки установці розсувних стулок, які будуть рухатися уздовж парапету, можна найбільш вигідно використовувати простір. Правда, воно здійснюється тільки з використанням алюмінієвих профілів, тому буде потрібно додаткове утеплення лоджії. Особливо важливим утеплення є в тому випадку, коли кімнату припускають використовувати як ігрове приміщення для дитини.

 

У будь-якій квартирі ніколи не буде зайвим додатковий простір.

Бажаєте ми вам зателефонуемо?

Наші менеджери із задоволенням

дадуть відповідь на всі запитання