Про нас

_

Компанія RIMEGroup

надійно, швидко, професійно

_

Пластикові та алюмінієві вікна від компанії PRIMEGroup відрізняються справжньою європейською якістю, інноваційними технологіями, рішеннями та додатковими резервами. Ця продукція розроблена відповідно до клімату наших широт. Профілю з яким ми працюємо притаманні елітні матеріали, довговічність і надійність. Відмінна якість цих профілів, перевірена часом-продукти більш ніж півстоліття існуючий на європейському ринку систем віконних профілів.

Виробництво пластикових і алюмінієвих вікон на сучасному обладнанні, так само як і навчання фахівців для їх монтажу, проводиться під керівництвом досвідчених інженерів. Монтаж вікон проводиться професіоналами, що мають багаторічний досвід і великі знання в цій галузі. Таким чином, якість установки-важливий елемент якості вікон.

  • Сучасне автоматизоване виробництво
  • Усі необхідні сертифікати відповідності якості.
  • Лише перевірені надійні європейські комплектуючі.
  • Понад 15 років у провідних позиціях на ринку пластикових вікон.
  • Висококваліфікований персонал
  • Оперативна доставка та монтаж
  • Посилений контроль якості
  • Продукція перевірена тисячами наших клієнтів.
_

Наші Партнери

_

ПЛАСТИКОВИЙ ПРОФІЛЬ

_

АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ

Переваг у віконних профілів нашого виробництва досить багато. Це і створення вікна практично будь-якої конфігурації, і відсутність витоку, а, отже, здатність утримувати тепло протягом тривалого часу. Висока якості звукоізоляції, стійкість до агресивних середовищ і атмосферних явищ. Опір (ПВХ важко підтримувати горіння при відсутності джерела вогню). Важливим фактором є простота установки.

PRIMEGroup накопичила багатий досвід в установці віконних профілів. Ми добре відомі як надійний постачальник профілів якісного пластику та алюмінію, яка також стурбована станом здоров’я споживачів.

Доказом цього може служити використання в якості компонентів в процесі виробництва віконних профілів екологічних з’єднань. Так наприклад, у вікнах PRIMEGroup особливо популярна система, іменована «зеленою лінією». Її відмінністю є відсутність в якості добавки стабілізатора — свинцю.

Пластикові вікна також дуже довговічні. При цьому за весь термін їх служби зазвичай не виникає ніяких проблем в експлуатації. Якщо вас цікавить тепле скління, варто подумати про такий напрямок, як скління з використанням високотехнологічних матеріалів, що володіють мінімальною теплопровідністю.

Пластикові профілі Rexau, VEKA і Slamander ідеально підходять для українського клімату. Вони не бояться раптової зміни температури (наприклад, падіння до нуля з подальшим збільшенням до 30 С). Як результат особливо холодна зима призвела до виробництва п’ятикамерного профілю з додатковою системою. Такі профілі можуть претендувати на холодну зиму, і їх життя в середньому розрахована на 40 років.

Всі профілі PRIMEGroup отримали спеціальний сертифікат міжнародного зразка, який є абревіатурою від DIN ISO 9001. Даний сертифікат показує, що кожне вікно має контроль якості з використанням високих європейських стандартів.

Застосування наших профілів доступно по всій країні з півдня на північ. Вікна вікна активно використовують в домашньому господарстві і промисловості, а також в офісних будівлях. Наші вікна мають особливо елегантний зовнішній вигляд і виконання незалежно від клімату, завдяки своїм унікальним технічним можливостям, а також протизламним механізмам.

Бажаєте ми вам зателефонуемо?

Наші менеджери із задоволенням

дадуть відповідь на всі запитання